acil kaşe
acil kaşe

ACİL KAŞE YAPIMI

Acil kaşe siparlerinizi hızlı sonuçlandırmak için Whatsapp veya mail ile bize kaşede olmasını istediğiniz bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Kaşe için gerekli bilgiler;

Şahıs firmaları için vergi levhası bilgileri, ekletmek istediğiniz ünvan, varsa ticaret sicil numarası yeterlidir.

Şirketler için vergi levhası bilgileri, ticaret sicil numarası, mersis numarası yeterlidir,


İsim ünvan kaşeleri için isim ünvan vermeniz yeterlidir.

Doktor kaşeleri için bulunduğu hastane adı ünvanı, doktor ad. Soyad ünvan, diploma no, bağlı bulunduğu bölümü yazmanız yeterlidir.

Logo ve imza kaşeleri için görselini göndermeniz yeterlidir

KAŞE?

Kaşe ve acil kaşe; farklı nitelikte dökümanlar üzerine istenilen bilgileri kolayca yazmanın en pratik yoludur. Örneğin fatura üzerine firma ünvanı, adresi, vergi dairesi ve vergi numarası basmak için yaptıracağınız bir firma kaşesi işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Memur, Askeri personel, doktor, hemşire, memur, öğretmen vb. meslek gruplarının da gözden geçirdikleri dökümanları paraflaması için kaşe yine büyük kolaylık sağlamaktadır. Kaşeler iş hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olup kurumsal ve bireysel kullanıma yönelik olması ile birçok kişinin kullanıyor.

ACİL KAŞE MODELLERİ

Sırdaş 910 Otomatik Kaşe

Sırdaş 910 Kendinden mürekkepli kaşeisim kaşesi, işlendi kaşesi, görüldü kaşesi , iptal kaşesi, görüldü kaşesi, gibi kaşeler içinde tercih edilmektedir. 

Kaşenin baskı alanı 24 x 9 mm

Sırdaş 911 Otomatik Kaşe

Sırdaş 911 Kendinden mürekkepli kaşeşahıs ismi ve ünvan bilgilerini içeren 2-3 satırlık yazılar için kullanılır, imza, işlendi, iptal  gibi kaşeler içinde tercih edilmektedir.

Kaşenin baskı alanı 38 x 13 mm

Sırdaş 912 Otomatik Kaşe

Sırdaş 912  Kendinden mürekkepli kaşeKişiye Özel Firma ve Şirket Kaşesi olarak  tercih edilmektedir. 

Kaşenin baskı alanı 49 x 16 mm

Sırdaş 913 Otomatik Kaşe

Sırdaş 913  Kendinden mürekkepli kaşeKişiye Özel Firma ve Şirket Kaşesi olarak  tercih edilir,  

Kaşenin baskı alanı 56 x 20 mm


İDEAL 50 Cep Kaşesi

İdeal 80 Kendinden mürekkepli cep kaşesi., isim ve unvan bilgilerini içerdiği gibi onay kaşesi olarak da kullanılabilmek için onay yazılıda olabilmektedir. Kısa bilgiler gerektiren tüm kaşe modelleri cep kaşeleri şeklinde yapılabilmektedir.Kurum müdürleri, şefleri, öğretmenler, doktorlar gibi birçok meslek grubunda görev yapan kişiler sürekli yanlarında taşıyabilmek için cep kaşesi kıllanmaktadır. 

Kaşenin baskı alanı 38 x 13 mm

İDEAL 80 Cep Kaşesi

İdeal 80 Kendinden mürekkepli cep kaşesi.Kişiye Özel Firma ve Şirket Kaşesi olarak  tercih edilmektedir.  Şirket müdürleri, şefleri, öğretmenler, doktorlar gibi birçok meslek grubunda görev yapan kişiler sürekli yanlarında taşıyabilmek için cep kaşesi kıllanmaktadır. 

Kaşenin baskı alanı 49 x 16 mm

Detaylı bilgi için:

Kızılay: Tel: 0312 430 58 98  – Gsm: 0551 707 94 84 – alestareklam@hotmail.com

İskitler: 0312 342 44 10 – Gsm: 0545 259 60 49 – alestadijitalbaski@gmail.com