ANKARA ALÜMİNYUM TABELA

Ankara Alüminyum Tabela Tabela; dikkat çekmek, yönlendirmek, bilgi vermek gibi işlevlere sahip olan ve firmalar, iş yerleri, herkes tarafından çok kullanılan reklam materyali olarak adlandırılabilir. Tabela iş, ticaret dünyasında müşterilerin dikkatini ve ilgisini çekmek, yapılan iş hakkında bilgilendirme yapmak, verdiği hizmetin tanıtımını yapmak amacıyla yaygın olarak kullanılır. Reklam için dış tanıtım önemlidir. Bu da tabelalar vasıtası ile olur. Bu yüzden tabela aslında çok önemli bir detaydır.  Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte farklı özellik ve kalitede tabela çeşitleri oluşmuştur. Bu da her bütçeye, zevke ve ihtiyaca uygun tabelanın varlığı anlamına gelir.

Alüminyum tabela, alternatif tabela malzemeleri arasında en dayanıklı olanıdır. En dayanıklı reklam malzemesi olarak kullanılır ve bu tür tabelaların potansiyel müşterilerin üzerinde büyük bir etkisi vardır. Tabela çeşitleri arasında dayanıklılık ve kalite bakımından en çok tercih edilenlerden biridir. Görsellik, dayanıklılık, kalite bakımından çok fazla tercih edilmesinin ana sebepleridir.  Hemen hemen bütün işletmelerin tercihi olan tabela türünde, tabela müşterinin isteğine bağlı olarak değişik boyut ve tasarımlarda üretilir. Diğer tabela modelleri gibi ışıklı ya da ışıksız olarak yapılabilir. Diğer tabela türlerine göre tasarım ve çeşit açısından oldukça fazla alternatife sahiptir.

Alüminyum Tabela Çeşitleri

Kişinin tercihine göre pek çok seçenek sunulur. Firmamız desteği ile en uygun olanını belirlemek hiç de zor olmayacaktır. Alüminyum tabela;  Işıklı, Işıksız, Giydirme, totem, kutu harf tabela, lambiri giydirmeli, led aydınlatmalı, elektronik ve mekanik türde çeşitlere sahiptir. Işıklı tabela tercihinde, Zemin oyularak arkadan düz Plexiglas yapıştırma veya kabartma Plexiglas kutu harf, krom kutu harf uygulamaları yapılır. Işıksız tabela tercihinde ise alüminyum zemin üzerine folyo kesim harf, dekota kesim harf, plexiglas düz kesim ve kutu veya kutu harf, krom kutu harf, alüminyum kutu harf uygulanır. Alüminyum tabelalar,  küçük yönlendirme tabelalarından büyük çatı tabelalarına kadar geniş kullanım alanına sahiptirler.

Eğer ilgi çekecek ve farklı bir görüntü oluşturabilecek tabela istiyor iseniz aluminyum tabelalar tam size göre.Özellikler ışık içeren ortamlarda kullanıldığı zaman tam anlamıyla insanların odak  ve ilgi noktası haline geliyor.Daha kaliteli ve ilgi çekiç görünüme sahip olan  aluminyum tabelalar tam anlamıyla kaliteyi yansıtıyor.

Ankara Alüminyum Tabela reklamları için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim

Kızılay: Tel: 0312 430 58 98  – Gsm: 0551 707 94 84 – alestareklam@hotmail.com

Ziya Gökalp Caddesi No: 30/C Kızılay – Çankaya / ANKARA

İskitler: 0312 342 44 10 – Gsm: 0545 259 60 49 – alestadijitalbaski@gmail.com

Zübeyde Hanım Mah. Elif Sok. No:188 İskitler – Altındağ / ANKARA