Dekota

Ankara Dekota baskı; Dekota baskı; diğer adı ile forex baskı reklam dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alan, düzgün yüzeyli, hafif, kaliteli, Güneşin UV etkilerine dayanıklı uygun fiyatlı bir reklam ürünüdür. Dekota baskılar istenilen şekilde kesilen, yapıştırılan, ya da şekil verilebilen hafif ve dayanıklı bir malzemedir.

Ankara Dekota Baskı

Kolay kesilmesi ile uygulamalarda kolaylık sağlayan dekota baskılar ahşabı andıran bir görüntü içerisindedirler.Günümüzde en sık kullanılan reklam mecralarından birisi olan İstanbul dekota baskı ile sizlerde istediğiniz görselliği hem alanında uzman bir ekipten hem de bütçenizi zorlamayacak bir fiyat ile edinebilirsiniz. Yüksek çözünürlüğün yakalandığı İstanbul dekota baskıların, yoğunluk ile tercih edildiği mekanlar iç mekanlar olup, dış mekanlarda da kullanılmaktadır. İstediğiniz taleplere göre tasarlanabilen dekota baskılar, iç mekanlar için en ideal reklam araçlarından bir tanesidir. Ürün yahut herhangi bir tanıtım için çokça kullanılmakta olan dekota baskı ile alakalı daha fazla bilgiye erişebilmek için sizlerde sitemizi ziyaret ederek iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Dekota Levhanın Özellikleri Nelerdir?

Uzun ömürlüdür ve taşıması kolaydır. İşlemesi kolay olup düzgün yüzeylidir. Darbeye karşı dayanıklı olup, baskıyı çok rahat tutmaktadır. Kimyasal maddelere dayanıklıdır. Benzer olan pek çok ürüne göre ucuz olup, hava koşullarına dirençlidir. Pvc ‘nin üstün özellikleri dikkate alınarak üretilen dekota tabela sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Fiziksel özelliği ve teknik özelliği yüksektir. Bu nedenle en çok ahşabın, mdf malzemenin, betopanın, alüminyum kontraplakın, fiberglasın yerine kullanılabilmektedir. Yüzeyi çok hafif olup mattır. Çalışması oldukça kolay olduğundan dolayı ahşabın yerine kullanılabilir. Bu levha hem yangına karşı hem de atmosferik etkenlere karşı çok dayanıklıdır.

ekota baskılar bir reklam panosu olarak, mağaza duvarını süsleyen bir görsel olarak kullanılabildiği gibi iş güvenliği levhalarında da sıklıkla tercih edilir. Dekota baskılar yüksek kaliteli ve canlı baskı taşıyabilme kabiliyetleri sayesinde mimari alanda dekoratif amaçlı olarak da kullanılırlar. Dolayısı ile iç ve dış mekânlarda reklam çalışmaları ve dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır.

İletişim:

Kızılay: Tel: 0312 430 58 98  – Gsm: 0551 707 94 84 – alestareklam@hotmail.com

Ziya Gökalp Caddesi No: 30/C Kızılay – Çankaya / ANKARA

İskitler: 0312 342 44 10 – Gsm: 0545 259 60 49 – alestadijitalbaski@gmail.com

Zübeyde Hanım Mah. Elif Sok. No:188 İskitler – Altındağ / ANKARA