ANKARA EL İLANI – BROŞÜR BASKI

Ankara el ilanı – Broşür baskı; Firma ve ürünlerinin tanıtımı konusunda katalog, broşür, el ilanı gibi tanıtım materyalleri çok önemli bir yere sahiptir. Hizmet ve ürüne dair bilgi içeren içeriklerin yanı sıra iletişim bilgileri de yer almaktadır. Katalog baskısı ürünler kadar detaylı bilgi aktarımı gerçekleştirmez. Ayrıca ürünler hakkında kısa ve öz bilgilere yer verir.

El İlanı – Broşür:

El ilanı & Broşür baskı boyutlarında en çok tercih edilen A5 el ilanıdır. Fakat bunun dışında A4, A3, A6 ve 10×21 el ilanı/broşür boyutları da kullanılır. El ilanı & broşür baskı her firma için farklı özelliklerde; boyut ve adet olarak belirlenir. Kendimatbaam olarak sizlere bu el ilanı/broşür boyutlarını daha net görmeniz açısından ebat tablosu oluşturmuş bulunmaktayız. Böylece bilmediğiniz bir boyut üzerinde bilgiye sahip olabilirsiniz. El ilanı & broşür bastırmadan önce dikkat etmeniz gereken diğer bir etken ise tek veya çift taraf olarak bir tecihte bulunmanızdır. Elinizdeki tasarımı bu hususu göz önüne alarak oluşturun.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER;

Doğru Renk Seçimi Broşür tasarımı hazırlarken parlak koyu renkler dikkat çekmenin harika bir yoludur.

Dikkat Çekici Yaratıcı Tasarımlar Hazırlama Uzun yıllardır etkili ve uygun fiyatlı olmasından dolayı sıklıkla tercih edilen broşürler artık çevremizde o kadar fazla sayıda olmasından dolayı tasarımlarımızı hazırlarken bunların arasından kolayca sıyrılıp direk dikkat çekecek bir çalışma hazırlamak, markanın akılda kalıcılığını arttıracağı gibi, aynı zamanda doğrudan iş satışına da yol açabileceğini unutmamalıyız, herkesin yaptığı tasarımları hazırlamanız sıradan bir görüntü sağlayacağından dolayı öne çıkarılabilirliğinizi düşürecektir.

Etkili ve Doğru Görsel Seçimi Birçok broşürde cafe, restaurant gibi yerlerin ürün resimlerinin sürekli internetten alınarak aynı görseller kullanıldığını fark etmişsinizdir. Veya sizinle alakası olmayan resimlerin kullanılması, ya da düşük çözünürlüklü, karanlık görseller kullanmak maalesef ki broşürünüzün etkileşimini kısıtlamaktadır. Bunun yerine bir fotoğraf makinesi ile güzel bir fon eşliğinde tüm ürün resimlerini çekerek bir kurumsal hava yaratılabilir, veya bir fotoğrafçı ile anlaşarak ürün çekimi yaptırabilirsiniz, kendi ürün resimlerinizi kullanmanız müşterilerinize bir sürpriz yaratmayacağı gibi, canlı renkli resimler sizi bir adım öne çıkartacaktır.

Aşırı Fazla Yazı Kullanmak Olabildiğince sade ve net yazılarınızı yazmalı, karşı tarafı sıkmamalısınız. Bunun yerine bir ürün satıyorsanız ürün görselini büyük bir şekilde koyup, en önemli birkaç özelliğini ise büyük puntolar ile yazabilir, daha farklı özellikleri var ise onları daha küçük bir şekilde yazabilirsiniz. Çok uzun yazıların olması müşterinin o yazıyı okumadan geçeceği için, öne çıkan birkaç maddeyi büyük yazmanız ilk bakışta kolay ve dikkat çekeceğinden, eğer ürün ilgisini çekiyorsa diğer küçük maddeleri de okuyacaktır. Ondan dolayı broşürleriniz de kısa ve öz içerik yazmalısınız.

el ilanı – Broşür hangi faaliyet alanı olursa olsun etkili bir tanıtım yapmanın en kolay yollarından bir tanesidir. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak için el ilanları – broşürler en önemli reklam araçlarının başında geliyor.

Sizlerde Ankara el ilanı – Broşür baskı için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim

Kızılay: Tel: 0312 430 58 98  – Gsm: 0551 707 94 84 – alestareklam@hotmail.com

Ziya Gökalp Caddesi No: 30/C Kızılay – Çankaya / ANKARA

İskitler: 0312 342 44 10 – Gsm: 0545 259 60 49 – alestadijitalbaski@gmail.com

Zübeyde Hanım Mah. Elif Sok. No:188 İskitler – Altındağ / ANKARA