Ankara Işıklı Tabela

Ankara Işıklı tabela İşletmelerin kendilerini tanıtmaları ve müşterilerinin ilgisini çekebilmeleri için ışıklı tabelalar çok önemli bir yere sahiptir. Fark yaratmak ve ilgi uyandırmak için kullanılacak alana uygun özelliklerde tasarımı yapılan tabelalar.

Işıklı Tabela reklam uygulamaları arasında, oldukça popüler olan birkaç yöntemden biri olan ışıklı tabela reklamları, ajansımız tarafından en kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak yapılmaktadır. Birçok farklı malzeme ve tasarım sonucu oluşturulan tabelalardan elde edilmek istenen gaye, tanınır ve bilinir bir firma olmaya yönelik katkı sağlamasıdır. Bu sebeple işyerlerinin ana cephelerine uygun ebatlarda yapılmaktadır.

Tabelaların ön yüzeylerinde ışığı geçiren pleksiglas veya polikarbon bir kasnak, bulunur. Arka tarafında ise ışık kaynağını en iyi şekilde yansıtılmasına olanak sağlayan alüminyum levhalar montajlanır. Aydınlatmada yüksek ışık kaynağı sağlayabilecek lambalar kullanılır.

Tasarımın amaçlarına uygun olarak neon tabela, led tabela, kullanılabilmektedir. Amaç arkadaki ışık kaynağının etkisini kullanarak gece veya gündüz vakitlerinde farkındalık sağlamaktır. Uygun tasarım ve etkili tasarımlar kullanıldığında  önemli reklam araçları arasındadır.

Işıklı Tabelanın Katkılar Nelerdir?

Günümüzde neredeyse tüm firmalar farklı tasarımlarla, farklı boyutlarda reklam tabelaları kullanmaktadır. Kullanım alanlarında fark yaratması beklenen uygulamalar, bazen istenen etkinin tersine görsel rahatsızlığa neden olabilmektedir. Bunun tek nedeni bilinçsiz ve amatörce yapılan tabelalardır. Firmamız müşteri taleplerine uygun malzeme ve görsel etkileri üst düzeyde karşılayan tüm ışıklı tabela uygulamalarında, tasarım harikası işlere imza koymaktadır. En ileri bilgisayar yazılımlarına sahip olan firmamız, etkili reklam teknikleriyle tabelalardan beklenen etkiyi fazlasıyla sağlamaktadır.

Doğru tasarımlarla en etkili yerlere yapılan ışıklı tabelalar, firma sahiplerine önemli katkılar sağlamaktadır. Tasarım fikirlerinin önem kazandığı bu tür uygulamalarda,

  • Işıklı Tabela Faydaları
  • Görüntüsüyle, tasarımıyla ve aydınlık olmasından dolayı müşterilerin dikkatini çeker.
  • Şirketlerin marka bilinirliğini en iyi şekilde yükselten tanıtım şeklidir.
  • Işıkla tabela ile diğer tabelalara göre daha olumlu etki sağlar.

İletişim

Kızılay: Tel: 0312 430 58 98  – Gsm: 0551 707 94 84 – alestareklam@hotmail.com

Ziya Gökalp Caddesi No: 30/C Kızılay – Çankaya / ANKARA

İskitler: 0312 342 44 10 – Gsm: 0545 259 60 49 – alestadijitalbaski@gmail.com

Zübeyde Hanım Mah. Elif Sok. No:188 İskitler – Altındağ / ANKARA