ANKARA IŞIKSIZ TABELA

Ankara Işıksız Tabela Ekonomik ve ucuz tabela olarak yarar gerçekleştiren her ne kadar ışık desteği olmasa da şık seçenekler içerir. Her ne kadar aydınlatma sistemleri ilerlemiş olsa da birtakım firmaların ışıklı tabelaya gereksinimi yoktur.

Işıksız Tabela Kullanım Alanları

Genel olarak gece kapalı olan iş yerleri için kullanılır. Burada ki amaç gece herhangi bir reklam yapmamasındandır. Güneşin doğması ile birlikte aydınlık olmaya başlar ve bu tabelalar da iş yerlerinde okunmaya başlar.

Işıksız Tabela Nedir?

Işıksız Tabela, aydınlatma sistemine gereksinim olmayan yerlerde sarfedilen iç mekan ve dış mekan tabelaların geneline verdiği addır. Işık veriminin çok bulunduğu yerlerde kullanılır. Pek Çok tabela çeşidini kapsar. Sitemiz içersinde tespit edilen bütün tabela çeşitlerinin çoklığı Işıksız Tabela olarak yapılabilir.

Işıksız Vinil Germe Tabela

Profil kasa üstüne ahşap çıtalar çakılarak zemin oluşturulur. Dijiltal baskılı vinil ya da vinil üstüne folyo kesim program olarak yapılacak görsel bu çıtalara zımba teli ile çakılarak monte edilir. Oldukça ucuz bir sistem olan vinil germe, çok sık tercihtir. Genellikle eski, pis cepheleri kamufle etmek ya da geçici kampanya ve üstünlükleri bildirmek amacıyla kullanılır.

Ankara ışıksız tabela Fiyatlandırılması

Ankar ışıksız tabela her zaman kullanılan tabelaların yükseklik ve genişlik ile ilgili fiyatlandırılma çıkarılmakta ve tabelanın montajlanması gibi ilave ücretler eklenerek fiyatlandırılma çıkarılır.

Işıksız Tabelada Baskı Nasıl Olmalı

Dijital baskı makinesi ve yapılan tasarım çok önemlidir. Harika tasarımlar yapabilirsiniz ama dijital bakı makinanız iyi basmıyorsa tasarımlar da bozuk çıkar

ölçülerin alınmasından sonra Grafik çalışmalar başlar ve güçlü tasarımlar oluşturulması gerekmektedir. Alesta Reklam çalışmalarınıza önem veriyoruz.
Avrupa vinil kullanılmalı bu alana önem verilmeli Avrupa viniller daha dayanaklı olmakta Son olarak da iyi bir montajlama yapılması gerekmektedir.

İletişim

Kızılay: Tel: 0312 430 58 98  – Gsm: 0551 707 94 84 – alestareklam@hotmail.com

Ziya Gökalp Caddesi No: 30/C Kızılay – Çankaya / ANKARA

İskitler: 0312 342 44 10 – Gsm: 0545 259 60 49 – alestadijitalbaski@gmail.com

Zübeyde Hanım Mah. Elif Sok. No:188 İskitler – Altındağ / ANKARA